Jesteśmy ELO Scooters. Oferujemy pojazdy elektryczne na minuty w Polskich miastach.
Nasza wizja to zmiana tradycyjnego transportu na zero emisyjne pojazdy elektryczne. Zmieniamy krajobraz miejski, oferując mieszkańcom niedrogą usługę mobilności. We współpracy z lokalnymi władzami oraz organizacjami prywatnymi chcemy przyczynić się do znaczącej redukcji CO2, oraz ruchu samochodowego w przestrzeni miejskiej. Wszystko to z miłości do planety.

Z MIŁOŚCI DO PLANETY

Mikromobilność jest przyszłością transportu miejskiego. Oprócz oczywistych zalet komfortu oraz szybkości przemieszczania się, należy zwrócić uwagę na aspekt ekologiczny. Rezygnując z przejazdu samochodem na rzecz pojazdu elektrycznego, realnie przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2 w Twoim otoczeniu. Każda Twoja decyzja ma znaczenie. Dziękujemy!

 

NASZE NAJBLIŻSZE EKO CELE

Pobierz apkę

Opinie użytkowników

Kacper - "Elegancko się jeździ"
5/5
Mateusz - "dzięki 😁 cos pięknego"
5/5
Kacha - "super przejażdżka"
5/5
Dorian - "ale zapie***lałem"
5/5
Arek - "Apka przejrzysta i intuicyjna"
5/5

Najczęściej zadawane pytania:

Po zlokalizowaniu hulajnogi ELO na mapie odblokuj ją skanując kod QR. Jeśli napotkasz trudności podczas skanowania włącz latarkę w swoim telefonie. Z jednego konta w aplikacji ELO można odblokować tylko jedną hulajnogę. Możesz natomiast podpiąć tę samą kartę płątniczą pod wiele kont. Na ten moment nie ma możliwości odblokowania kilku pojazdów z jednego telefonu.

Gdy hulajnoga jest już odblokowana możesz zaczynać jazdę. Pamiętaj by założyć kask dla swojego bezpieczeństwa. Odepchnij się energicznie nogą by hulajnoga była w ruchu. Następnie użyj manetki przyśpieszenia, która znajduje się po prawej stronie kierownicy. Aby zwolnić użyj hamulca który znajduje się po lewej stronie kierownicy.

Po dotarciu do celu zaparkuj hulajnogę w bezpiecznym miejscu. Pamiętaj, żeby nie blokować ruchu innym użytkownikom chodników, ulic oraz ścieżek rowerowych. 

  1. Hulajnogi nie można parkować w miejscach takich jak:
  • Środek ścieżki rowerowej lub chodnika
  • Przejazdy dla wózków inwalidzkich
  • Ogrodzone osiedla
  • Tereny zielone
  • Wejścia do szpitala
  • Autostrady i drogi ekspresowe

W strefach bez możliwości parkowania (czerwony obszar zaznaczony w aplikacji ELO). Za pozostawienie hulajnogi w tym obszarze grozi kara!

Zakończenie przejazdu

Po poprawnym zaparkowaniu hulajnogi naciśnij w aplikacji przycisk „Zakończ przejazd”. W aplikacji możesz sprawdzić sugerowane miejsca parkingowe. Wystarczy, że klikniesz w ikonę „P”.

Opłaty związane z użytkowanie hulajnóg ELO to opłata za odblokowanie oraz stawka minutowa. Ceny mogą się różnić w zależności od pory dnia i miasta. Przejazdy mogą być objęte minimalną opłatą. Stawki widoczne są w aplikacji ELO. Kliknij w hulajnogę na mapie żeby sprawdzić aktualną cenę. 

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów na każdym kroku. Hulajnogi ELO codziennie czyszczone są płynem do dezynfekcji. Dokładnie odkażamy miejsca z którymi bezpośrednio mają kontakt nasi klienci. Nasi pracownicy stosują środki bezpieczeństwa i higieny zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz WHO.  Ty również możesz pomóc w zachowaniu higieny podczas użytkowania hulajnogi.

Co możesz zrobić?

Przetrzyj kierownice oraz jej elementy za pomocą chusteczki nasączonej płynem do dezynfekcji przed oraz po zakończonej jeździe.

Jeśli podczas korzystania z hulajnogi zdarzył Ci się wypadek koniecznie zabezpiecz miejsce zdarzenia. Sprawdź czy Ty oraz inni uczestnicy wypadku jesteście bezpieczni. Jeśli to konieczne poinformuj służby ratunkowe. Zgłoś zdarzenie u naszego pracownika pod numerem +48 601 411 380 .

Arrow-up
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski